Стало відомо, коли в Бердянську відновлять водопостачання (ФОТО)

У Бердянську тривають роботи на аварійному колекторі, через який декілька мікрорайонів залишилися без водопостачання

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянськ".


Наразі тривають роботи по монтажу спеціальних насосів, які привезли з Києва. Насоси будуть перекачувати стоки, які заповнили комунікації в центрі Бердянська. Одночасно з цим тривають роботи з розчищення траншеї зі старою трубою колектора, куди в подальшому покладуть нові, постійні комунікації.

За словами директора КП "Бердянськводоканал" Олександра Македонського, цієї ночі обладнання буде викачувати стоки, а вже ближче до ранку планується запитка системи водопостачання та подача води в місто.

Нагадаємо, комунальна катастрофа у Бердянську сталася через обвал магістрального каналізаційного колектора в районі зупинки громадського транспорту "Спорткомплекс", що на Мелітопольському шосе в Бердянську. Через це від 28 січня зневоднена майже половина стотисячного міста. Існує загроза, що мешканці Бердянська можуть залишитися й без опалення, адже зневоднені котельні. Технічну воду бердянцям підвозятьрятувальники. Повідомлялося також, що мешканці зневодненого Бердянська чубляться біля автівок із технічною водою. Бердянці також масово рушили за водою до моря. Через комунальну аварію в Бердянську від 29 січня закриті 12 шкіл та сім дитсадків. Із 30 січня бердянцям обмежили підвезення технічної води та попросили менше користуватися каналізацією, адже стоки почали виливатися назовні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя