Син екс-секретаря міськради винен громаді Бердянська 200 тис. грн.

ТОВ "Плаза Інвестментс" винен Управлінню комунальної власності Бердянської міської ради 218 тис. грн. за оренду і штрафних санкцій
Depo.Бердянськ
1 квітня 2016 17:12
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення ухвалив Господарський суд Запорізької області 25 лютого, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на pro.berdyansk.

З 2007 року ця фірма орендувала приміщення площею 315 кв. м. по вулиці Університетській (колишня Ульянових), 31, в якому розміщувався офіс "Партії регіонів". Термін був до червня 2015 року. Перед закінченням дії договору фірма проігнорувала листи від управління комунальної власності по поверненню приміщень, тому майно повернули громаді тільки в грудні 2015 року в примусовому порядку через суд.

За період з квітня 2014 по червень 2015 фірма заборгувала за оренду 98 тис. грн Також виконком вимагав сплату неустойки в розмірі подвійної плати за користування майном за час прострочення термінів повернення майна. І оскільки факт заборгованості підтверджувався документально, а розмір неустойки визначений договором, суд позов задовольнив і зобов'язав стягнути з ТОВ "Плаза Інвестментс" 218 тис.грн..

Власниками ТОВ "Плаза Інвестментс" в однаковій мірі є Любов Євдокимова та Олексій Рева - син колишнього секретаря Бердянської міськради і екс-глави Бердянської міської організації Партії регіонів Ірини Купцової (Проскурніцькой) і її нинішнього чоловіка Володимира Ревва.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя