Російські спецслужби намагаються дестабілізувати ситуацію у Бердянську, - нардеп

У Бердянську розсилають повідомлення з закликами до рибалок вийти 25 травня під будівлю міськради та вимогати звільнення затриманого в Азовському морі російського судна "Норд", це начебто дасть можливість місцевим рибалкам безперешкодно рибалити в Азовському морі

Про це на своїй стрінці у Facebook написала народний депутат від БПП Ірина Фріз, передає Depo.Запоріжжя.

У Бердянську спробують дестабілізувати ситуацію через масові протестні акції, впевнена нардеп.

"Надходить інформація, що в Бердянську розсилаються повідомлення з закликами до рибалок вийти 25 травня під будівлю міської державної адміністрації. Задум: звільнення затриманого в Азовському морі російського судна "Норд". Маю зауважити, що до цього судна та екіпажу прикута велика увага в країні-агресорі. Вже були спроби вивезти членів екіпажу до окупованого Криму на дипломатичному транспорті РФ, змінена та посилена команда адвокатів. Зараз ми бачимо спробу дестабілізувати ситуацію в місті Бердянськ через масові протестні акції. Повідомлення за стилістикою дуже схожі за виглядом на ті, що активно розсилалися у 2014-2015 роках російськими підрозділами радіорозвідки та радіоелектронної боротьби на лінії зіткнення на мобільні телефони українських військовослужбовців з метою їх деморалізації", - заявила нардеп.

Фріз також зауважила, що звільнення "Норду" та його екіпажу не призведе до відновлення риболовлі в Азовському морі, адже Кремль вважає його своїм внутрішнім морем. Нардеп закликала рибалок утриматися від участі в російській провокації та попросила СБУ і ГПУ перевірити інформацію про розсилку повідомлень та підготовку такої масової акції, що має ознаки акції впливу спецслужби РФ та вжити заходів відповідно до компетенції.

Нагадаємо, українські прикордонники 25 березня затримали риболовецьке судно "Норд" під прапором Росії в Азовському морі з 10 членами екіпажу. Всі вони мали російські паспорти. Судно відконвоювали у Бердянськ. Також нагадаємо, що російські прикордонники затримали бердянських рибалок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя