Правило бумеранга: запоріжанка допомогла пенсіонеру – небайдужий врятував її сина (ФОТО, ВІДЕО)

Стали відомі подробиці порятунку п’ятирічного хлопчика у Бердянську
Depo.Бердянськ
5 липня 2016 17:30
ФОТО: depo.ua
Правило бумеранга: запоріжанка допомогла пенсіонеру – небайдужий врятував її сина (ФОТО, ВІДЕО)
Правило бумеранга: запоріжанка допомогла пенсіонеру – небайдужий врятував її сина (ФОТО, ВІДЕО)

За щасливим збігом обставин, чоловіком, що прийшов на допомогу бердянському малюку, виявився мешканець Бердянська Олександр Глущенко, який 27 років працював лікарем-педіатром. Як би не його професіоналізм, врятувати дитину, що перебувала у стані клінічної смерті, не вдалося б. Мати впевнена, що таким чином до неї повернувся її добрий вчинок – вона теж врятувала сторонню людину, буквально за кілька годин до цього. Про це на прес-конференції розповіли представники запорізької ДСНС, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Як стало відомо, 5-річний Влад разом з мамою та старшою сестрою гралися з м'ячем у морі. Хвиль в той день не було. Але дитина раптово пішла під воду, ймовірно, потрапивши в яму. Мати змогла дістати сина з води. Але на той момент дитина вже не дихала, а шкіра стала синього кольору.

Жінка почала кричати та кликати на допомогу. Непритомного малюка врятував відпочивальник - Олександр Глущенко. Почувши крики, він кинувся до постраждалих. Медик зі стажем він констатував у хлопчика клінічну смерть і відразу приступив до реанімації малюка. Олександр робив непрямий масаж серця, а мати - штучне дихання рот в рот. Приблизно через хвилину хлопець прийшов до тями і почав дихати. Олександр Глущенко розумів, що рахунок йшов на хвилини. Якщо б з допомогою затрималися на дві-три хвилини - малюка врятувати вже не вдалося б.

Зараз врятований хлопчик в повному порядку і продовжує насолоджуватися відпочинком.

Герою Олександру Глущенко рятувальники оголосили подяку в Бердянську. Крім цього, його кандидатуру також хочуть висунути на Олександрівську премію.

У мати Влада, Анни Самойлової,  чотири дитини. Більш за всіх перелякалася за брата його старша 10-річна сестра. Вся моторошна подія відбувалася у неї на очах.

Анна вдячна рятівнику своєї дитини і впевнена, що небайдужість кожної людини - запорука того, що і їй одного разу прийдуть на допомогу. Адже за кілька годин до того, як врятували її сина, жінка також не пройшла повз чоловіка, що потребував допомоги. Анна розповіла, що зранку, коли вони родиною йшли на на пляж,  побачили чоловіка похилого віку, який лежав під лавкою. Поряд з непритомним стояли пакети з продуктами. Анна підійшла, побризкала на нього водою та привела до тями. Чоловік розповів, що йшов з ринку додому, але через страшну спеку втратив свідомість. Анна провела чоловіка  та допомогла донести важкі пакети. Після цього родина відправилася відпочивати на пляж. А вже через кілька годин потонув Влад, на допомогу якому теж прийшла стороння небайдужа людина.

Правило бумеранга: запоріжанка допомогла пенсіонеру – небайдужий врятував її сина    - фото 1

Правило бумеранга: запоріжанка допомогла пенсіонеру – небайдужий врятував її сина    - фото 2

Правило бумеранга: запоріжанка допомогла пенсіонеру – небайдужий врятував її сина    - фото 3

Правило бумеранга: запоріжанка допомогла пенсіонеру – небайдужий врятував її сина    - фото 4

Правило бумеранга: запоріжанка допомогла пенсіонеру – небайдужий врятував її сина    - фото 5

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя