Подружка Грема Філіпса вигадала вибух військового катера на Запоріжжі

Прикордонники спростували фейк сепаратистів
Depo.Бердянськ
25 жовтня 2016 15:37
ФОТО: depo.ua

Один з сайтів "Новоросії" оприлюднив інформацію про вибух українського військового катера, який нібито мав місце в Бердянську Запорізької області вчора, 24 жовтня. Першоджерелом є "військовий кореспондент" з Донецька Марина Харькова, яка поширила відповідний допис у соцмережах передає Depo.Запоріжжя.

"У гавані Бердянська, яку перетворено на місце дислокації гарнізону військово-морських сил колишньої України, зранку 24 жовтня стали готувати до виходу в море невеликий транспортний катер. Команда катеру занурила на борт все необхідне і стала заводити двигун. Не минуло й хвилини, як двигун вибухнув. З'ясувалося, що на катері розірвало паливний бак, після чого полум'я перекинулося далі. Тепер двигун і катер відновленню не підлягають", - повідомляє сайт.

Згодом виявилося, що ця історія є вигадкою. Представники Маріупольського загону морської охорони, який вже кілька років дислокується в Бердянську, спросували інформацію про вибух. Військові заявили, що жодних надзвичайний ситуацій в акваторії Азовського моря не відбувалося, а служба морських прикордонників ведеться в звичайному режимі, повідомляє "ПроБердянськ".

Марина Харькова мешкає Донецьку та є палкою прихильницею "ДНР". На її сторінці у "Фейсбуці", зокрема, є фото разом із відомим пропагандистом Гремом Філіпсом. "Головний редактор сепаратистського видання "Донецький кряж". Веде активну антиукраїнську агітацію і пропаганду, закликає до відторгнення частини території України", - йдеться у дос'є Харькової на сайті "Миротворець".

Подружка Грема Філіпса вигадала вибух військового катера на Запоріжжі - фото 1

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя