ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Півтори тисячи школярів із Запоріжжя зможуть відпочити на морі за рахунок міського бюджету

Передусім, право на оздоровлення і відпочинок мають діти соціально незахищених категорій: це діти-сироти, діти, позбавлені батьківської опіки, діти-інваліди, підлітки з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти, чиї батьки загинули при виконанні службових обов'язків або є учасниками АТО
Depo.Бердянськ
1 червня 2015 10:52
ФОТО: depo.ua

Про це, як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, заявила директор департаменту освіти, науки та молоді Запорізької міськради Раїса Чухрай.

За словами чиновника, цього року на програму "Оздоровлення і відпочинок" з міського бюджету виділені майже 7 мільйонів гривень, що в порівнянні з минулим роком більше на 2 мільйони гривень.

"Упродовж травня департаментом були проведені відкриті торги на закупівлю послуг з організації оздоровлення і відпочинку 1395 дітей. Загальна сума - 5,717 мільйона гривень, - повідомила Чухрай. - Цього року 693 дитини мають можливість оздоровитися в дитячому центрі "Ювілейний", що у Приморську та понад 700 школярів в дитячому оздоровчому центрі "Факел" у Бердянську. За період проведення відкритих торгів сформувалася економія коштів - 1,2 мільйона гривень.

На цю суму будуть ще проведені торги. На 3 або 4 зміну поїде ще одна група дітей.

Планується, що це буде тематичний заїзд з відпочинком, оздоровчою програмою і тренувальними зборами для учнів спортивних шкіл, що завоювали перемоги в змаганнях".

За словами Чухрай, щоб отримати путівку в табір батькам необхідно письмово звернутися до школи, в якій вчиться дитина, вказавши, які табір і зміна вибрані. На жаль, наразі велика частина місць в таборах вже розподілена.