Парочка терористів ОРЛО лишилася без омріяного готелю на запорізькому курорті

У фірми "ЛС Груп", власниками якої є бердянці Олексій Кичигін та Сергій Крапиш, що воюють на боці проросійських сил на Донбасі, відібрали земельну ділянку у курортному Бердянську

Depo.Бердянськ
17 липня 2017 15:37
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення ухвалив господарський суд Запорізької області, повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на Наші гроші.Запоріжжя.

Приводом для позбавлення "ЛС Груп" земельної ділянки стала заборгованість за оренду, доволі мізерна - 1724 гривні.

Згідно матеріалів справи, "ЛС Груп" в грудні 2007 року орендувало земельну ділянку площею 0,8 гектари на вул. Айвазовського у Бердянську для будівництва туристичного готелю котеджного типу в районі оздоровчого табору "Маяк". Договір з міськрадою було укладено до 2022 року. Утім, упродовж 2015-2016 орендну плату підприємство не здійснювало. Справа дійшла до суду, який зобов'язав "ЛС Груп" сплатити борг, однак фірма цього не зробила. Тож прокуратура звернулася до суду з вимогою розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки місту. Суд позов задовольнив. Згідно онлайн-карт, нині спірна ділянка пустує.

ПП "ЛС Груп" володіють Олексій Кичигін та Сергій Карапиш. За даними сайту "Миротворець", і Кичигін і Карапиш приймають участь в бойових діях на сході України на боці проросійських сил. Кичигін є командиром одного з батальйонів ЛНР.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя