ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Опалювальний сезон в Бердянську може закінчитися 1 квітня

Як сьогодні, 29 березня, повідомив начальник тепломережі Юрій Литовченко, така ситуація склалася не тільки в Бердянську
Depo.Бердянськ
29 березня 2016 14:25
ФОТО: depo.ua
Опалювальний сезон в Бердянську може закінчитися 1 квітня
Опалювальний сезон в Бердянську може закінчитися 1 квітня

Справа в тому, що у всіх підприємств теплових мереж 31 березня закінчується договір з НАК "Нафтогаз" України. Тобто, після 31 березня тепломережа вже не має права користуватися газом, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на pro.berdyansk.

Однак, за даними Юрія Литовченко, прогнози погоди на першу декаду квітня кажуть про те, що температура повітря буде ще нижче 8 градусів, а значить опалювальний сезон ще повинен бути продовжений.

Варіантів розвитку подій кілька. Перший: "Нафтогаз" продовжує договір з тепловиками, і опалювальний сезон триває. Другий: в найближчі дні настає потепління і середньодобова температура зовнішнього повітря піднімається вище 8 градусів і тримається три дні, що, згідно з правил експлуатації теплових установок, означає закінчення опалювального сезону. Є ще й третій варіант: договору не продовжують і потепління не настає, але тепломережа змушена буде все ж закінчити опалювальний сезон.

Все залежить від того, чи прийме Кабінет Міністрів рішення про продовження договорів, це стане відомо після засідання Кабміну, яке відбудеться 30 березня.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя