ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Омбудсмен попередила про жахливі наслідки розпочатих на Запоріжжі “облав” на ВПО

Валерія Лутковська відреагувала на ноу-хау бердянської влади з виявлення “липових” переселенців
Depo.Бердянськ
1 квітня 2016 19:02
ФОТО: depo.ua
Омбудсмен попередила про жахливі наслідки розпочатих на Запоріжжі “облав” на ВПО
Валерія Лутковська відреагувала на ноу-хау бердянської влади з виявлення “липових” переселенців

У зв’язку з оприлюдненням бердянською владою адрес вимушених переселенців та закликів до містян виявляти “несправжніх“ біженців Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська направила відкритого листа до Міністра соціальної політики України Павла Розенка, повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на сайт омбудсмена.

У листі Валерія Лутковська зазначає, що прийняте бердянською владою рішення є неприйнятним та суперечить нормам законодавства України та просить невідкладно вжити всіх необхідних заходів з метою доведення до відповідальних посадових осіб інформації про помилковість та безпідставність вказаних дій з боку територіальних органів соціального захисту населення та забезпечення належної реалізації політики держави у сфері соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.

Також Валерія Лутковська попереджає про негативні наслідки цього рішення. “Такі заклики до місцевої громади щодо відслідковування місця проживання внутрішньо переміщених осіб можуть призвести до негативних наслідків, стигматизації та нетолерантного ставлення місцевої громади до переміщених осіб“, – зазначила омбудсмен.

Нагадаємо, на Запоріжжі влада оголосила “облави” на переселенців, для пошуків “липових” беженців оприлюднили адреси реєстрації майже семи тисяч ВПО та закликали місцевих мешканців повідомляти, чи живуть за цими адресами переселенці.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя