ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Олексій Бакай забороняє запорізької самообороні їхати до Бердянська (ФОТО)

Скандал, який стався в бердянській міській раді 30 квітня, набирає обертів
Depo.Бердянськ
5 травня 2015 10:20
ФОТО: depo.ua
Олексій Бакай забороняє запорізької самообороні їхати до Бердянська (ФОТО)
Олексій Бакай забороняє запорізької самообороні їхати до Бердянська (ФОТО)

Нагадаємо, наприкінці квітня в курортному містечку була зірвана 59-я сесія міської ради, передає портал Запоріжжя.depo.ua. Близько 20 чоловіків у камуфляжній формі увійшли до сесійної зали і заблокували його роботу.

У той же день на сайті бердянської мерії з'явилося повідомлення від міського голови. У ньому пан Бакай запевняв громадськість, що бійці, зірвали сесію, попросту хотіли захопити владу в місті. Але і це ще не все.

2 травня на сторінці мера Бердянська у "Фейсбук" з'явився досить-таки інтригуючий пост, в якому градоначальник звертається до лідера запорізької самооборони, Сергія Тиунова, з проханням не приїжджати в місто.

"Я закликаю Самооборону Запоріжжя та її лідера Сергія Тиунова зокрема. Не потрібно до нас їхати і не потрібно нікого везти. Приїжджайте краще до нас як гості, у нас курортний сезон скоро починається. А порядок у нас наводити не потрібно! У своєму власному будинку ми розберемося самі! Самооборона Запоріжжя, займайтеся самообороною Запоріжжя! Самооборона Маріуполя нехай займається самообороною Маріуполя! Якщо до нас вороги полізуть, ми вашої допомоги попросимо обов'язково", - написав Бакай.

Відзначимо, що пост градоначальника курортного містечка з'явився в мережі у відповідь на пост Сергія Тиунова, в якому самооборонівець повідомляє, що він з побратимами відвідає Бердянськ 12 травня.