Нацкомісія вдвічі підвищила вартість опалення для Бердянська

З початку опалювального сезону мешканці міста мають платити майже вдвічі більше
Depo.Бердянськ
14 липня 2016 12:51
ФОТО: depo.ua
Нацкомісія вдвічі підвищила вартість опалення для Бердянська
Нацкомісія вдвічі підвищила вартість опалення для Бердянська

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг, з 1 липня підвищила в країні тарифи на теплову енергію та послуги центрального опалення на 75-90%, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянськ".

Затверджено тарифи і для Бердянська. З початку опалювального сезону мешканці міста мають платити майже вдвічі більше. Як розповів голова правління ПАТ "Бердянське підприємство теплових мереж" Юрій Литовченко, тепер тариф становить 39,58 грн. за 1 м2 і 1 424,75 грн. за 1 гігакалорію теплової енергії для тих будинків, де встановлені загальнобудинкові теплолічильники.

Минулої зими тариф становив 21,58 грн. за 1 м2. При цьому зберігається принцип розрахунку платежів за опалення з урахуванням температури зовнішнього повітря: якщо місяць виявляється тепліше, ніж передбачають норми, то застосовується коефіцієнт зменшення, і ми платимо менше, якщо ж холодніше - то коефіцієнт збільшення. Тоді платити доводиться більше.

Нагадуємо, що для того, щоб не віддавати весь дохід на оплату комунальних послуг, сім'я може оформити субсидію. Подати відповідну заяву в соцзабез можна вже зараз, поки там немає черг. В управлінні праці та соціального захисту населення нам пояснили, що навіть якщо сім'ї на літній період буде нарахована нульова субсидія, то всі дані заявника залишаться в базі, і перерахунок субсидії на опалювальний період буде виконаний автоматично, для цього не потрібно буде приходити в соцзабез.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя