Нардепів Пономарьова та Валентиров повторно викликали на допит щодо замовників вбивства "Сармата"

Національна поліція повторно викликала двох народних депутатів Олександра Пономарьова та Сергія Валентирова  на допит у рамках розслідування провадження щодо замовників вбивства Віталія Олешка ("Сармата")

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на Департамент комунікації Національної поліції України.

Народні депутати України Олександр Пономарьов та Сергій Валентиров повторно викликаються на допит у рамках розслідування провадження щодо замовників вбивства Віталія Олешка. 

 

Нагадаємо, 20 та 22 липня нардепів вже викликали на допит в якості свідків, однак вони з невідомих причин не з'явилися. У зв’язку з цим Головне слідче управління повторно викликає їх для проведення допиту 25 липня.

Розслідування щодо 11 підозрюваних у вбивстві громадського діяча Віталія Олешка було завершено 1 липня цього року.  Нині підозрювані знайомляться  з матеріалами  кримінального провадження. До 31 липня обвинувальний акт щодо вказаних підозрюваних буде спрямовано до суду для розгляду по суті.

У поліції не називають прізвище нардепа, якого викликали в рамках розслідування щодо замовників вбивства "Сармата", але раніше народний депутат Мустафа Найєм повідомив, що йдеться про народного депутата з Бердянська Олександра Пономарьова.

Нагадаємо, Віталій Олешко був вбитий 31 липня 2018 року у Бердянську.  П’ятеро підозрюваних були затримані наступного дня. Згодом поліцейські встановили інших підозрюваних, зокрема, й в організації вбивства. Також нагадаємо, 15 вересня 2018 року стало відомо про затримання організатора вбивства "Сармата". Затриманим виявився підприємець донецького походження Михайло Сігіда. У ЗМІ повідомлялося, що Сігіда начебто товаришує з нардепом від БПП Сергієм Валентировим. Останній у свою чергу пов'язаний з нардепом Олександром Пономарьовим, якому товариші Олешка закидали причетність до вбивства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook