Нардеп Балицький каже, що не знає де живе його син: може в Криму, а може – і ні

Євген Балицький запевняє, що "Крим - наш"
Depo.Бердянськ
16 червня 2016 17:28
ФОТО: depo.ua

Народний депутат України Євген Балицький, який відомий своїми проросійськими поглядами, підтвердив, що весілля його сина торік було у Криму, проте чи мешкає нащадок на окупованій території наразі – нардеп не знає. Про це Балицький телефоном розповів порталу Depo.Запоріжжя. Зокрема, Балицький розповів, що його 24-річний син багато років зустрічався з росіянкою. Потім одружився з нею. Весілля, як повідомляли раніше мелітопольські ЗМІ, дійсно відбулося в окупованому Криму. На святі також був присутній і сам нардеп. Проте, чи живе син з дружиною в Криму зараз, депутат не зізнався: каже, що спілкується з сином телефоном, але де саме той живе, слуга народу не знає: "Він доросла людина і сам вирішує, де йому жити. Я знаю, що якийсь час він був у Польщі, потім – у Німеччині. Це не законно втручатися у життя дорослої людини", - зазначив нардеп.

Окрім того, він заявив, що не бачить нічого страшного в тому, що весілля сина відбулося на окупованій території. Мовляв, там теж живуть люди і те, що агресор захопив територію не привід з ними не спілкуватися. Нардеп також запевнив, що "Крим - наш" і пообіцяв, що рано чи пізно півострів повернеться до складу України.

Нагадаємо, що раніше мелітопольський телеканал, підконтрольний Балицькому, показав карту України без Криму. Окрім того, вже під час війни на Донбасі Балицький неодноразово надягав георгіївську стрічку, яка є своєрідним символом окупантів та публічно ділився своїми проросійськими поглядами. Нагадаємо також, що мелітопольський військомат розшукує сина Балицького, який ухиляється від військової служби.

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв, що народний депутат від "Опозиційного блоку" Євген Балицький зареєстрував у Верховній Раді законопроект, який передбачає надання Запорізькій області спеціального статусу.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00