На запорізькому курорті – новий начальник поліції

Нового очільника Бердянського відділу поліції представив керівник ГУ НП в Запорізькій області Сергій Коміссаров у четвер, 24 січня

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на ГУ Нацполіції в Запорізькій області.

Новим начальником Бердянського відділу поліції став підполковник поліції Володимир Вашедський. У поліції повідомили, що новопризначений керівник має великий досвід роботи: працює в органах внутрішніх справ з 1996 року, перевівся до Запорізької області з Харківської.

Портал Depo.Запоріжжя не знайшов у відкритих джерелах згадок про роботу людини з прізвищем Вашедський в поліції на Харківщині. Натомість в реєстрі НАЗК є кілька е-декларацій про доходи Вашедського Володимира Леонідовича, з яких спливає, що принаймні 2015 року, він працював в Управлінні захисту економіки в Полтавській області.

У полтавських ЗМІ прізвище правоохоронця Вашедського згадувалося у зв'язку з корупційним скандалом, утім, жодних даних про причетність його до корупції наведено не було.

Окрім того, на сайті "Антикор" було оприлюднено відео під назвою "Начальник Полтавського УПЗСЕ Вашедський підкидає мічені гроші Віктору Передерію (тоді керівнику КП "Полтава-Сервіс ", - Ред.)". У супроводжувальному тексті, правоохоронці, що беруть участь у слідчих діях в кабінеті керівника комунального підприємства, названі "полтавсько-луганськими".

Якийсь Володимир Вашедський, дійсно на початку 2000-х працював оперуповноваженим спецвідділу з боротьби з економічними злочинами в Луганській області. У 2005-му був нагороджений тодішнім міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком відзнакою "За відзнаку в службі".

Нагадаємо, нинішній шеф поліції Запорізької області – з Луганщини. На посади на Запоріжжі він призначив кілька своїх краян. Один із них наприкінці року "погорів на хабарі".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя