На запорізькому курорті благають Зеленського про порятунок від каналізаційного колапсу

Депутати Бердянської міської ради на черговій 63-й сесії, що відбулася сьогодні, 23 травня, ухвалили звернення до президента Володимира Зеленського та голови Верховної Ради Андрія Парубія
 

Про це повідомляє прес-служба Бердянської міськради, передає Depo.Запоріжжя.

У президента і спікера парламенту бердянські депутати просять запобігти каналізаційному колапсу у місті, який може виникнути з напливом туристів, оскільки магістральна каналізація з зими зруйнована, а тимчасова з літніми обсягами каналізації не впорається. Депутати заявляють, що курортний сезон у Бердянську через це буде зірваний, а Азовському морю може загрожувати екологічна катастрофа унаслідок потрапляння в нього нечистот.    

Для запобігання катастрофі депутати просять посприяти виділенню з державного резервного фонду майже 84 млн грн. Відповідний запит було направлено Уряду, але до теперішнього часу розглянутий він не був.

Нагадаємо, портал Depo.Запоріжжя одразу після аварії на каналізаційному колекторі пророкував, що Бердянськ влітку чекає екологічна катастрофа, зрив курортного сезону та тривале зневоднення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя