На запорізькому курорті бійці СБУ затримали бойовика "ДНР"

Співробітники Служби безпеки України в Запорізькій області одягли кайданки на бойовика незаконного збройного формування "Восток", який відпочивав на пляжі
На запорізькому курорті бійці СБУ затримали бойовика "ДНР"
На запорізькому курорті бійці СБУ затримали бойовика "ДНР"

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, мешканець Донецької області прибув до курортного Бердянську на відпочинок, де його й затримали співробітники СБУ. За інформацією прес-центру СБУ, з'ясовано, що у січні донетчанин добровільно вступив до батальйону терористів так званої "ДНР".

Молодик пройшов спеціальну військову підготовку в тренувальних таборах бойовиків у Харцизьку та Єнакієвому на Донеччині.

У складі незаконного воєнізованого формування він брав участь у "патрулюванні" міст на тимчасово окупованій терористами території, чергував зі зброєю на блокпостах. Крім того, затриманий брав участь у нападах на підрозділи Збройних Сил України.

Розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 258-3 Кримінального кодексу - "створення террорістичної групи". Підозрюваному "світить" позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.

Інші новини читайте на сайті Запоріжжя.depo.ua