На Запоріжжі за "законом Савченко" звільнили московського посібника терористів

Громадянина РФ, що налагодив на окупованій частині Донеччини, виробництво боєприпасів, відпустив Бердянський суд
Depo.Бердянськ
21 квітня 2016 14:07
ФОТО: depo.ua

У Бердянську відпустили на всі чотири боки 37-річного мешканця Москви, який у грудні 2014 року налагоджував у бойовиків ремонт військової техніки та виробництво боєприпасів. Вироком Бердянського міського суду посібника терористів звільнили з-під варти та повернули йому автівку, на якій він пересувався під час затримання українськими прикордонниками. Про це портал Depo.Запоріжжя дізнався з реєстру судових рішень

До окупованої частини Донеччини чоловіка покликав товариш у якості фахівця з ремонту військової техніки та виготовлення бойових припасів, вибухових пристроїв. У грудні 2014 року мешканець Москви налагодив ремонтну і виробничу базу на території Торезької виправної колонії, а потім у Донецьку - в приміщеннях Державної акціонерної холдингової компанії “Топаз”. Працював він на замовлення так званого “Міністерства оборони ДНР“. Затримали злочинця українськими прикордонниками 29 грудня 2014 року під час спроби незаконно перетнути лінію розмежування.

З того часу росіянин перебував під вартою. 15 квітня колегія суддів Бердянського міськрайонного суду винесла пособнику сепаратистів вирок у вигляді 2 років 7 місяців і 4 днів позбавлення волі. За “законом Савченко”
термін попереднього ув'язнення злочинцю був зарахований з розрахунку один день попереднього ув'язнення за два дні позбавлення волі. Тож суд постановив негайно звільнити росіянина з-під варти в залі суду в зв'язку з фактичним від'їздом призначеного покарання. Посібнику терористів також повернули автівку “Деу Матіз“, на яку до цього був накладений арешт.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя