На Запоріжжі з ночі займають чергу за закордонним паспортом

Щоб записатися в електронну чергу, бажаючі отримати закордонний паспорт в Бердянську з ночі займають "живу" чергу

Depo.Бердянськ
17 травня 2017 13:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянськ".

Так, бажаючі отримати закордонний паспорт займають місця у бердянському відділенні міграційної служби ще з півночі, щоб о 8 ранку, коли починає роботу паспортний стіл, зареєструватися в електронній черзі за допомогою терміналу.

Начальник Бердянського міського відділу ДМС Євген Василенко пояснив, з чим пов'язані такі незручності: по-перше, люди масово кинулися отримувати закордонні паспорти; по-друге, електронна черга діє лише на місяць вперед (раніше, коли все було по-старому - в паперовому варіанті, можна було записатися і за півроку, - ред.); до того ж, Бердянське відділення додатково завантажено, тому що надає послуги тимчасово переміщеним особам.

Відзначимо, в Бердянську щодня на чергу стають 10-15 чоловік - більше система не пропускає. Ті, хто не встиг, можуть випробувати долю ще раз: знову прийти вночі і зайняти "живу" чергу. Як запевнив Євген Василенко, поступово ситуація нормалізується. Так сьогодні, 17 травня, був відкритий запис не тільки на 17 червня, а і на інші дні до 21 червня включно.

Нагадаємо, Рада ЄС затвердила безвізовий режим для України. В Європарламенті церемонії підписання документів про надання українцям звітного безвіза ще не було, але люди вже масово штурмують відділення міграційної служби по всій країні.

Як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, на найвищому флагштоку Запоріжжя прапор України замінять на знамено ЄС.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя