ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі влада оголосила “облави” на переселенців

Для пошуків “липових” переселенців на Запоріжжі оприлюднили адреси реєстрації майже семи тисяч ВПО
Depo.Бердянськ
1 квітня 2016 09:08
ФОТО: depo.ua
На Запоріжжі влада оголосила “облави” на переселенців
Для пошуків “липових” переселенців на Запоріжжі оприлюднили адреси реєстрації майже семи тисяч ВПЛ

У місті Бердянськ Запорізької області посилюють заходи з виявлення “липових“ переселенців й долучають до них бердянців. Так, на сайті Бердянської міськради з’явилися 6986 адрес, за якими станом на 30 березня в Бердянську зареєстровані переселенці, повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя. У місцевому Управлінні праці та соціального захисту населення зазначають, що адреси оприлюднені з метою виявлення “липових“ внутрішньо перемішених осіб. Жителів Бердянська просять перевірити список і, якщо їхня адреса в ньому є, але переселенців вони за цією адресою не влаштовували, негайно повідомити у бердянський виконком або управління праці.

Для пошуків “липових” переселенців на Запоріжжі оприлюднили адреси реєстрації майже семи тисяч ВПЛ - фото 1

“Управління праці та соціального захисту населення звертається до мешканців міста з проханням перевірити фактичне тимчасове місце перебування внутрішньо переміщених осіб за своєю зареєстрованною адресою проживання в м. Бердянськ. У разі не проживання внутрішньо переміщених осіб за вашою адресою просимо надати відповідну заяву до каб. №3 виконавчого комітету Бердянської міської ради або до каб. №18 управління праці та соціального захисту населення. При собі необхідно мати паспорт“, - йдеться у повідомленні, що передує списку переселенських адрес.

У бердянській мерії зазначають, що тих переселенців, які вказали чужі адреси, одразу знімуть з обліку та припинять виплати до з’ясування усіх обставин.

Раніше у Бердянську створили 6 мобільних групп, які перевіряють місця проживання взятих на облік переселенців.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя