На Запоріжжі викрали дружину кримінального авторитета

Правоохоронці звільнили заручницю
Depo.Бердянськ
20 вересня 2016 15:22
ФОТО: depo.ua

Поліція звільнила жінку, яку утримували в заручниках у Бердянську Запорізької області 16 вересня. Викрадена є дружиною кримінального авторитета та стала жертвою протистояння двох угруповань, передає Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу запорізької поліції.

Повідомлення про викрадення надійшло запорізьким поліцейським з іншого регіону держави 14 вересня. Інформація про наміри зловмисників надходила тривожна, в зв'язку з чим у заходах щодо встановлення злочинців і місця, де можуть утримувати заручницю, були задіяні всі сили оперативного блоку.

Злочинці знали, що ведуться активні заходи щодо їхного розшуку, тому неодноразово змінювали місце утримання потерпілої. Полонянку переміщували різними регіонами держави. Крім того, викрадачі остерігалися як поліцейських, так і поплічників кримінального авторитета, дружину якого було викрадено. Заручниця постійно знаходилася під озброєною охороною, піддавалась катуванням та знущанням.

Спецоперація проводилася під керівництвом Департаменту карного розшуку поліції силами оперативних блоків трьох областей. Заручниця була звільнена неушкодженою, всі особи, винні в її викраденні, понесуть заслужене покарання.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ч.2 ст.189(Вимагання) Кримінального кодексу України. Розслідування триває.

На Запоріжжі викрали дружину кримінального авторитета - фото 1

На Запоріжжі викрали дружину кримінального авторитета - фото 2

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00