На Запоріжжі у суді добиватимуться закриття санаторію, де потруїлися діти АТОвців

Діяльність дитячого закладу приватного санаторію "Лазурний", де потруїлися діти, хочуть призупинити у суді

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на Держспоживслужбу України.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Запорізькій області видано розпорядження про призупинення функціонування харчоблоку санаторного закладу. Окрім того підготовлено матеріали про ускладнення санітарно-епідемічної ситуації у дитячому закладі до місцевого управління Національної поліції України та позов до суду про призупинення діяльності закладу.

Раніше повідомлялося, що станом на 21 липня до інфекційного відділення госпіталізовано 22 відпочивальники "Лазурного". З бердянського табору, де сполохнула інфекція, вивозять усіх дітей - здорових автобусами, хворих - медичним транспортом. З 261 дитини, що перебувала у таборі, 247 - з Дніпропетровської області.

Нагадаємо, 20 липня, стало відомо про масове отруєння дітей АТОвців з Дніпропетровської і Запорізької областей в оздоровчому таборі Бердянська. Понад 30 дітей, що відпочивали у таборі "Лазурний", звернулися до медиків із ознаками отруєння. Уже відомо, що бердянський табір, в якому потруїлися діти, працював без дозвільних документів, а дітей АТОвців годував персонал без санітарних книжок. Поліція порушила кримінальну справу через масове отруєння дітей в бердянському таборі. Маленькі відпочивальники розповідають батькам про табір жахливі речі. У власника бердянського табору кажуть, що захворілі діти привезли інфекцію з дому. У Бердянській міськраді запевняють, що дітей в "Лазурному" виявили під час перевірки. Прем'єр-міністр України вимагає негайної реакції на масове отруєння дітей у Бердянську.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя