ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі "накрили" три порностудії з неповнолітньою працівницею

Організаторами порностудій виступили вихідці з Донецької області
Depo.Бердянськ
2 березня 2016 16:02
ФОТО: depo.ua
На Запоріжжі "накрили" три порностудії з неповнолітньою працівницею
На Запоріжжі "накрили" три порностудії з неповнолітньою працівницею

Про це порталу Depo.Запоріжжя розповіли у прес-службі ГУ НП України в Запорізькій області. Під час проведення обшуків в трьох орендованих квартирах, обладнаних під порностудії, співробітники відділу по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУНП в Запорізькій області виявили та вилучили відео та комп'ютерне обладнання, за допомогою якого велася цілодобова трансляція в режимі он-лайн.

Працівники підрозділу по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУНП в Запорізькій області отримали оперативну інформацію про діяльність в місті Бердянську он-лайн студії, з якої в мережу Інтернет потрапляла відеопродукція порнографічного характеру.

Поліцейські встановили адреси трьох орендованих квартир, обладнаних під порностудії, які працювали в цілодобовому режимі.

26 лютого працівники відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, слідчі ГУНП в Запорізькій області, а також працівники прокуратури провели санкціоновані обшуки за всіма адресами.

Виявлено та вилучено відео та комп'ютерне обладнання, за допомогою якого велася трансляція в мережу Інтернет, а також документація, яка відображала заробіток кожної із задіяних у виготовленні "полунички" дівчат.

В даний час встановлено, що організаторами виступили вихідці з Донецької області. Також встановлено особу більше десятка "моделей", задіяних у виготовленні порнографічного продукту.

Триває кримінальне провадження, розпочате за ч. 1 ст. 301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів). Але в зв'язку з тим, що одна з дівчат, яка працювала на студії - неповнолітня, вирішується питання про перекваліфікацію кримінальної злочину на ч. 3 ст. 301 Кримінального кодексу України.

В даний час проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів по встановленню всіх осіб, причетних до скоєння вказаного кримінального правопорушення та притягнення організаторів забороненого бізнесу до кримінальної відповідальності за ст. 302 Кримінального кодексу України (створення місця розпусти або звідництво).

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя