Мешканку Бердянська посадили на 4 роки за торгівлю наркотиками

Лише з третьої спроби зловмисниця отримала реальний термін
Depo.Бердянськ
1 серпня 2016 15:29
ФОТО: depo.ua

Апеляційний суд Запорізької області виніс вирок 37-річний мешканці Бердянська С., яка займалася збутом наркотичної речовини - метадону. Жінка проведе за гратами чотири роки. Про це повідомила прес-служба обласної прокуратури, передає Depo.Запоріжжя.

Жінка разом з подругою з серпня по грудень 2014 року організувала на території Бердянська схему продажу наркотиків. "Клієнти" перераховували грошові кошти їй на банківський рахунок. Після цього С. здійснювала "закладку" метадону та повідомляла про це подрузі. Та ставила до відома покупця, який забирав наркотик зі схованки.

У такий спосіб жінки здійснили мінімум вісім епізодів збуту наркотичного засобу.

Суд першої інстанції призначив С. чотири роки в'язниці умовно. Спільниця отримала реальний термін у вигляді шести років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокуратура оскаржила вирок, вимагаючи реального терміну для С. Спочатку обласний апеляційний суд лишив вирок без змін, але обвинувачення подало касацію у Вищий спеціалізований суд України. Столичні судді відправили справу на новий апеляційний розгляд, і цього разу жінці призначили реальний термін - чотири роки позбавлення волі.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя