Мешканка Бердянська викрала десятки тисяч з чужих кредитних карток

Близько десяти жителів Бердянська стали жертвами шахрайської схеми, яку запровадила місцева жінка-підприємець
Depo.Бердянськ
15 січня 2016 09:28
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі поліції Бердянська

Починаючи з кінця грудня 2015 року в Бердянський відділ поліції стали звертатися місцеві мешканці, наразі них вже близько 10 осіб, із заявами про те, що з їх банківськими кредитними картами були здійснені шахрайські дії.

Усіх заявників об'єднувало те, що вони, потрапивши в складну ситуацію, контактували з мешканкою міста - підприємцем, яка обіцяла свою допомогу.

Після проведення необхідних оперативно-розшукових заходів співробітниками кримінальної поліції Бердянського відділу поліції було встановлено цю громадянку.

Встановлено, що вона заволодівала банківськими кредитними картами довірливих громадян, підвищувала їх кредитний ліміт до рівня “Голд“, “Платинум“- це 50 -70 тисяч гривень, після чого переводила гроші у готівку і розпоряджалася ними на свій розсуд, не ставлячи до відома власників даних карт.

В рамках розпочатого кримінального провадження за ознаками ст.190 КК України проводяться слідчі дії, спрямовані на доказ провини жінки.

У ході проведеного обшуку вилучено велику кількість банківських карток, банківські термінали, комп'ютерна техніка, печатки.

Мешканка Бердянська викрадала десятки тисяч з чужих кредитних карток - фото 1

У бердянській поліції підозрюють, що ошуканих громадян може бути набагато більше. Тож поліцейські радять всім бердянцям, які постраждали при подібних обставинах, звертатися в карний розшук поліції Бердянська.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00