Мер зневодненого Бердянська: Колектор сиплеться, але воду спробуємо дати в найближчі години

Міський голова курортного Бердянська, жителі якого п'ять діб позбавлені централізованого водопостачання, обіцяє воду в найближчі години

Відповідне звернення міського голови Володимира Чепурного оприлюднила прес-служба Бердянської міськради, передає Depo.Запоріжжя.

У зверненні, зокрема, йдеться про те, що воду бердянцям спробують дати в найближчі години, але гарантій, що її знову не доведеться вимикати, немає.

"Завдяки самовідданій праці багатьох спеціалістів вже триває відкачка стоків з нижньої частини міста, в найближчі години планується розпочати пробне заповнення водопровідної мережі. Але колектор продовжує осипатися", - заявив Чепурний.

Бердянців мер попросив із порозумінням поставитися до ситуації.

"Я звертаюся до усіх мешканців міста з проханням зрозуміти, що у такій важкій ситуації не варто чекати швидких вирішень. Екстрена зупинка водопостачання може бути у будь-яку хвилину. Від себе особисто рекомендую: тримайте удома запас води", - зазначив мер.

Нагадаємо, комунальна катастрофа у Бердянську сталася через обвал магістрального каналізаційного колектора в районі зупинки громадського транспорту "Спорткомплекс", що на Мелітопольському шосе в Бердянську. Аби запобігти розлиттю стоків 28 січня було відключено водопостачання майже половині стотисячного міста. Від 29 січня в містізакриті 12 шкіл та сім дитсадків. Із 30 січня бердянцям обмежили підвезення технічної води та попросили менше користуватися каналізацією, адже стоки почали виливатися назовні. У п'ятницю, 1 лютого, стало відомо, що колектор продовжує руйнуватися. За фактом масштабної аварії на каналізаційному колекторі у Бердянську, через яку мешканці шістьох мікрорайонів стотисячного міста залишилися без води, порушено справу за ч.1 ст.367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя