ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Бердянська попросив городян не приходити на сесію міськради

Мер Бердянська Олексій Бакай звернувся до городян з проханням не приходити на сесію, щоб не спровокувати зіткнень і неприємностей
Depo.Бердянськ
12 травня 2015 09:49
ФОТО: depo.ua
Мер Бердянська попросив городян не приходити на сесію міськради
Мер Бердянська попросив городян не приходити на сесію міськради

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі мерії Бердянська.

"Шановні бердянці, хочу сказати слова вдячності та подяки всім тим багатьом людям і цілим колективам, які висловили своє обурення спробою захоплення влади в Бердянську 30 квітня на сесії міської ради, і заявили про свою готовність виступити на захист права городян самим вирішувати, як їм жити і кому довіряти управління містом. Я знаю, що багато хто збирається прийти у виконком і до виконкому 12 травня на продовження розпочатої 30 квітня сесії міської ради, щоб не допустити перевороту і не дати 35-ти людям узурпувати владу в місті на догоду одному, ігноруючи думку громадськості. Величезне спасибі вам за таку позицію.

Однак, шановні бердянці, я звертаюся до вас з проханням стримати емоції і щоб уникнути провокацій, можливих зіткнень та інших неприємностей утриматися 12 травня від приходу на сесію міської ради. Ми стоїмо на порозі курортного сезону і нам не потрібно, щоб зараз у нашому мирному й спокійному місті сталося якесь зіткнення і ми прогриміли на всю країну, перекресливши і без того не дуже райдужні очікування від літа. Залишайтеся вдома і на роботі. Як і раніше, сесія 12 травня буде проходити в он-лайн режимі. Ви зможете стежити за розвитком ситуації. А як міський голова можу запевнити вас в тому, що роблю все можливе, щоб не допустити перевороту, узурпації влади і зберегти в Бердянську мир і спокій! Все у нас буде добре!", - йдеться у зверненні Олексія Бакая.

Нагадаємо, що 30 квітня на сесію міськради увірвалися озброєні люди в камуфляжі, які вимагали відставки мера.