Мер Бердянська намагається приписати собі чужі заслуги

У гонитві за голосами електорату, мер Бердянська Олексій Бакай щосили намагається виглядати мером-господарником, який піклуються про потреби бердянців
Depo.Бердянськ
23 вересня 2015 17:02
ФОТО: depo.ua
Мер Бердянська намагається приписати собі чужі заслуги
Мер Бердянська намагається приписати собі чужі заслуги

Намагаючись створити собі позитивний імідж, Бакай без сорому приписує особисто собі заслуги депутатського корпусу, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя, посилаючись на pro.berdyansk.

Мер Бердянська намагається приписати собі чужі заслуги - фото 1

Мер Бердянська намагається приписати собі чужі заслуги - фото 2

Нещодавно, завдяки зусиллям депутатів міськради Віктора Цуканова та Євгена Георгієва, була відремонтована дорога до амбулаторії на бульварі Гайдара. Довгий час дорога знаходилася в жахливому стані, на ній практично не було рівного місця, суцільні ями і вибоїни. А на цьому тижні ремонт розбитих внутрішньодворових доріг почався біля будинків по вул. Кірова, 66 і 64. Виділення коштів з міського бюджету на проведення цих робіт довго добивався депутат цього округу Віктор Цуканов.

Мер Бердянська намагається приписати собі чужі заслуги - фото 3

Мер Бердянська намагається приписати собі чужі заслуги - фото 4

У вівторок, 22 вересня, асфальтування дороги почалося. Також біля будинку № 66 почали робити нові відмостки.

Мер Бердянська намагається приписати собі чужі заслуги - фото 5

Мер Бердянська намагається приписати собі чужі заслуги - фото 6

На цьому і вирішив попіаритися міський голова, задіявши адмінресурс: члени комітету мікрорайону та мешканці з вулиць Морозова, Піонерській в призначену годину зібралися біля будинку № 66 по вул. Кірова і чекали приїзду мера, щоб показово подякувати йому за допомогу в благоустрої прибудинкової території. При цьому мешканці будинку №66 і сусідніх будинків були обурені такою акцією, адже справжню допомогу вони отримують тільки від свого депутата, а не від мера, який раніше в їхній двір жодного разу не приїхав.

Мер Бердянська намагається приписати собі чужі заслуги - фото 7

Однак Олексій Бакай на зустріч з "вдячними" мешканцями так і не приїхав. Можливо, йому доповіли, що до місця запланованої зустрічі приїхали і депутати міськради Віктор Цуканов, Віктор Міріленко і Валерій Горлов, які розповіли людям правду про проведений в їхньому дворі ремонт.

Мер Бердянська намагається приписати собі чужі заслуги - фото 8

Будь в курсі всіх подій Бердянська з Depo.Запоріжжя