Гроші на ремонт бердянської каналізації проситимуть в Києві

З резервного фонду Запорізької області на ремонт каналізаційного колектору в Бердянську готові виділити мільйон гривень, потреба – майже 38 мільйонів

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу ЗОДА.

Ситуацію, що склалася у Бердянську через руйнування магістрального каналізаційного колектору, розглянули 6 лютого, на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Учасники констатували, що оновлення аварійного колектору потрібно орієнтовно 110 млн грн, а на першочерговий ремонт – понад 40 млн. На виконання робіт з ліквідації аварії з міського бюджету Бердянська вже виділено 300 тис. грн, ухвалене також рішення про виділення з резервного фонду міського бюджету 1,54 млн. грн. Таким чином потреба у додаткових коштах становить 38,8 млн. грн.

На засіданні регіональної комісії погодили виділення з резервного фонду обласного бюджету 1 млн. грн. Решту проситимуть у Києві: ухвалене рішення про клопотання перед центральними органами виконавчої влади щодо виділення 37,8 млн грн з резервного фонду державного бюджету.

Нагадаємо, комунальна катастрофа у Бердянську сталася через обвал магістрального каналізаційного колектора в районі зупинки громадського транспорту "Спорткомплекс". Аби запобігти розлиттю стоків 28 січня було відключено водопостачання майже половині стотисячного міста. У п'ятницю, 1 лютого, стало відомо, що колектор продовжує руйнуватися. За фактом масштабної аварії на каналізаційному колекторі у Бердянську, через яку мешканці шістьох мікрорайонів стотисячного міста залишилися без води,порушено справу за ч.1 ст.367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України. 5 лютого стало відомо, що для відновлення аварійного колектору потрібно 110 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя