Експертиза виявила сказ у вовка, який напав на бердянців

Результати експертизи виявили сказ у вовка, який напав на людей в Бердянському районі

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянськ".

Вовк, який напав на трьох людей в Бердянському районі 13 січня, був скаженим. Про це повідомив начальник бердянського управління Держпотребслужби Дмитро Дойнов. За його словами, голова вовка, була відправлена ​​на повторну експертизу, після якої і підтвердився спростований раніше діагноз - сказ.

За словами Дойнова, із зараженою твариною контактувало п'ятеро осіб, троє з яких зараз перебувають під контролем лікарів, а двоє від вакцинації відмовилися. З ними буде проводитися роз'яснювальна робота.

Карантинні обмеження будуть накладена на СОТ "Енергія" і село Нововасилівка. Перебувають під загрозою визнані СОТ "Якір" і СОТ "Таврія". В Нововасилівці фахівцями вже проведена вакцинація всіх виявлених домашніх тварин.

Нагадаємо, в Бердянському районі вовк покусав двох жінок і чоловіка. Інцидент стався 12 січня в дачному кооперативі біля села Осипенко. Бердянські медики майже добу боролися за життя жінки, яка більш за всіх постраждала від нападу. Спочатку ветеринари, за даними попередньої експертизи, спростували сказ у вовка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя