Діти дніпровських АТОвців вирушили додому з бердянського санаторію, де спалахнула інфекція

Перші два автобуси з дітьми з табору санаторію "Лазурний", що у Бердянську, вирушили додому сьогодні, 21 липня, близько 15 години

Про це з Бердянську повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Дітей вивозитимуть у Дніпро п'ятьма великими автобусами. Два вже вирушили, ще три чекають, поки діти зберуться. Маленьких відпочивальників, які захворіли, а таких 22 дитини, вивозитимуть медичним транспортом. Ще близько 30 дітей забрали батьки, що приїхала з Дніпропетровщини на власних автівках. За кілька годин усі діти, що настраждалися в бердянському таборі, повернуться додому.

У таборі перебувала 261 дитина, з яких 247 - з Дніпропетровської області.

Нагадаємо, 20 липня, стало відомо про масове отруєння дітей АТОвців з Дніпропетровської і Запорізької областей в оздоровчому таборі Бердянська. Понад 30 дітей, що відпочивали у таборі "Лазурний", звернулися до медиків із ознаками отруєння. Уже відомо, що бердянський табір, в якому потруїлися діти, працював без дозвільних документів, а дітей АТОвців годував персонал без санітарних книжок. Поліція порушила кримінальну справу через масове отруєння дітей в бердянському таборі. Маленькі відпочивальники розповідають батькам про табір жахливі речі. У власника бердянського табору кажуть, що захворілі діти привезли інфекцію з дому. У Бердянській міськраді запевняють, що дітей в "Лазурному" виявили під час перевірки. Прем'єр-міністр України вимагає негайної реакції на масове отруєння дітей у Бердянську.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя