Бердянський поліцейський отримав умовний термін за шахрайство

Чоловік незаконно отримав 1500 доларів США за нібито звільнення громадянина від кримінальної відповідальності
Depo.Бердянськ
25 лютого 2016 16:31
ФОТО: depo.ua

У грудні 2015 року слідчий відділ Бердянського міськвідділу поліції розслідував кримінальну справу за фактом викрадення автомобіля, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на pro.berdyansk. У справі в якості підозрюваних проходило двоє неповнолітніх. Про те, що його племінник підозрюється у викраденні, дізнався дядько одного з неповнолітніх. Він звернувся до слідчого, який підтвердив, що племіннику загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.

У коридорі будівлі міськвідділу поліції дядько зустрів свого знайомого, який працював слідчим в тому ж відділі. Родич підозрюваного виклав знайомому поліцейському суть справи, останній пообіцяв з'ясувати подробиці і передзвонити.

Через кілька днів знайомий передзвонив і повідомив, що дійсно є реальна загроза загриміти племіннику за ґрати, але, щоб цього не сталося, потрібно дати 1500 доларів слідчому, який веде справу. Згодом він ще кілька разів телефонував з проханням прискорити передачу грошей. Зрештою дядько неповнолітнього передав необхідну суму, яку його знайомий зовсім не збирався передавати своєму колезі.

В ході слідства між поліцейським і потерпілим було укладено угоду про примирення. 16 лютого Бердянський міськрайонний суд цю угоду затвердив і призначив поліцейському покарання у вигляді двох років позбавлення волі умовно. Гроші потерпілому були повернуті.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00