Близько 85% жителів Бердянська підключені до газопостачання

У вівторок, 20 жовтня, планується завершення основного обсягу робіт з підключення до газопостачання
Depo.Бердянськ
20 жовтня 2015 12:29
ФОТО: depo.ua
Близько 85% жителів Бердянська підключені до газопостачання
Близько 85% жителів Бердянська підключені до газопостачання

Про це порталу Depo.Запоріжжя розповіли у прес-службі ПАТ "Запоріжгаз". Станом на 8:00 20 жовтня співробітники ПАТ "Запоріжгаз" відновили газопостачання 39,722 споживачів міста Бердянська та Бердянського району Запорізької області. Це 85% від загальної кількості абонентів. Роботи з підключення тривають.

На 100% подано газ в мікрорайонах Скловолокно, АКЗ, селище Роза, на 99% - Військове містечко, АЗМОЛ, 8 Березня, Лиски, на 98% - Нагірна частина, на 97% - Собача балка, на 95% - Колонія, на 92 % - РТС, на 62% - Луначарське, на 60% - Макорти, і на 50% - Центр міста.

Як зазначається, за минулу добу працівниками компанії було відновлено газопостачання близько 10 тис. побутових споживачів в Бердянську та прилеглих сіл. Сьогодні газовики планують завершити роботи у центральній частині міста і підключити до газу 75 багатоповерхових житлових будинків Бердянська. Також будуть проводитися роботи в селищах Вахтовий, РТС, Підсобне господарство, селах Луначарське і Нововасилівка.

"Сьогодні планується завершення основного обсягу робіт. На завтра залишається підключення селища Макарти в Бердянську. Це близько 200 споживачів. Також ми продовжуємо працювати з абонентами, як кажуть, "точково". Це помешкання, у які не потрапили газовики для перевірки обладнання", - розповів головний інженер ПАТ "Запоріжгаз" Віталій Нестеренко.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, в Бердянську 13 жовтня управління магістральних газопроводів "Харківтрансгаз" проводило планові роботи на газорозподільній станції. Фахівці компанії ремонтували аварійну засувку. Про проведення робіт були попереджені представники місцевої влади і населення. Незважаючи на проведені підготовчі роботи з наповнення газопроводів газом до максимально можливих значень, відключення промислових і комунальних споживачів, попередження в засобах масової інформації, побутовими споживачами був використаний весь резерв газу. В 16:00 13 жовтня 2015 р. тиск газу в мережі впав до 0 Мпа, внаслідок чого було припинено газопостачання у Бердянську, а також населених пунктах Нововасилівка, Луначарське, Роза, Шовкове.

Будь в курсі всіх подій Бердянська з Depo.Запоріжжя