ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бердянцю за знищення дерева доведеться заплатити штраф 680 грн.

На засіданні адміністративної комісії фахівці виконкому розглянули протокол про спробу протизаконного знищення дерева
Depo.Бердянськ
24 березня 2016 17:21
ФОТО: depo.ua

Протиправні дії бердянця оцінили в 680 грн., передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "Бердянськ24". Досить дивний спосіб боротьби з заважає деревом вибрав мешканець мікрорайону Військове містечко.

Чоловік, з метою засушити дерево, повністю обдер кору. Як пояснив правопорушник - таким чином, він вирішив позбутися від зеленого насадження, яке, на його думку, росло близько до вікна.

Згідно правил благоустрою, на знесення дерева необхідно отримати дозвіл виконкому. Звичайно, ніяких дозвільних документів бердянець не оформлював. Тим більше що для ліквідації дерева чоловік вибрав зовсім не гуманний спосіб.

На думку Олексія Холода і Ірини Плющій, головуючих на комісії, чоловік міг звернутися зі своєю проблемою в спеціалізується комунальне підприємство "Зеленгосп", фахівці якого могли б просто обрізати кілька гілок, які заважали бердянцю.

З огляду на серйозну економічну кризу в країні, члени комісії вирішили не накладати максимальну суму штрафу в розмірі 1360 грн. і зобов'язали правопорушника в 10-ти денний термін оплатити 680 грн.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя