ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бердянці масово скуповують маски і оксолінову мазь

Як стверджують фармацевти, люди все частіше запитують противірусні та жарознижувальні препарати
Depo.Бердянськ
3 лютого 2016 15:47
ФОТО: depo.ua
Бердянці масово скуповують маски і оксолінову мазь
Бердянці масово скуповують маски і оксолінову мазь

А захисні маски і оксолінову мазь "змели" з аптечних полиць ще в січні, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на pro.berdyansk.

Зараз з п'яти аптек міста лише в одній можна знайти медичні захисні маски, які залежно від матеріалу коштують 2-4 грн. Зовсім не вдається знайти оксолінову мазь, яка після змащування слизової оболонки носа дозволяє спокійно виходити на вулицю, їздити в громадському транспорті і не боятися, що ви захворієте. Вона повинна коштувати близько 10 грн. Без проблем можна знайти вітамін С, одна пластинка якого коштує трохи більше 7 грн. Зате в достатку - всілякі дорогі ліки.

"Найчастіше люди приходять без рецептів і просять продати їм безрецептурні медичні препарати. Якщо ми спостерігаємо у покупця явні симптоми грипу (сильний кашель, озноб, температуру), рекомендуємо звернутися до лікаря. Але я не впевнена, що все слухаються наших порад.
У деяких аптечних мережах на час застуд пропонують знижки на противірусні препарати, що робить дорогі ліки небагато доступнішими", - розповіла фармацевт Анна Базаря.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя