ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бердянським волонтерам від солдатів з передової надходять незвичайні замовлення

У травні волонтерська організація "Берегині Таврії" здійснила 5 гуманітарних поїздок на передову
Depo.Бердянськ
4 червня 2015 09:48
ФОТО: depo.ua

Волонтери в зону АТО відправили медичні аптечки, одяг, літню форму, продукти харчування, предмети технічного спорядження: планшети, рації, датчики руху, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. У кожну посилку волонтери вкладали "Азовську юшку" і "Азовський борщ", які вже полюбили бійці.

Але цього разу від однієї з бригад, яка несе службу в зоні АТО, поступило зовсім незвичайне замовлення.

"В одному з інженерно-технічних батальйонів, яким ми опікуємся нами, серед суто технічних замовлень побачили і дещо незвичне, - говорить координатор волонтерської організації Ольга Коник. - Бійці, у яких постійно особливо напружена робота (вони мінери), просили привезти розсаду квітів і допомогти облаштувати клумби на базі".

Волонтери зібрали розсаду декоративних ромашок, і чорнобривців. Днями вже планують відвезти рослини разом з іншим гуманітарним вантажем на передову і зробити солдатам красиву, квітучу клумбу.

Всього ж за дев'ять місяців своєї роботи організація "Берегині Таврії" допомагає 23 бригадам, 2 госпіталях і 2 дитячим будинкам. Волонтери, зізнаються, що самі не очікували такої кількості підшефних.

" Звідки ж така цифра? Телефони нашої гарячої лінії бійці стали передавати зі словами "дзвони, там тобі допоможуть", стали дзвонити і волонтери з інших міст, давні друзі - майданівці, - розповідає Ольга Ефімовна.- Крім того звертаються родичі воюючих. Бердянцям, які приїжджають у відпустку, також багато чого потрібно - в цьому випадку терміновість особлива. Допомагаємо, чим можемо, іноді, правда, не відразу".

Волонтери вважають, що все це було б неможливим, якби не допомога небайдужих людей, які дуже часто бажають залишитися "за кадром" не називаючи навіть своїх імен.