Бердянські й херсонські прикордонники впродовж доби “відбивалися” від хабарів

У Держприкордонслужбі заявляють, що їхні посадові особи “все частіше відмовляються від хабарів“
Depo.Бердянськ
17 травня 2016 16:44
ФОТО: depo.ua

За минулу добу на державному кордоні та лінії розмежування зафіксовано шість спроб дати хабара прикордонникам. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у Держприкордонслужбі. Так, підкупити прикордонників на адмінмежі з Кримом намагався наш співвітчизник. Він запропонував представникам Херсонського загону у контрольному пункті “Каланчак“ 100 доларів США за те, що вони не складатимуть протокол про адмінправопорушення. Двічі спокушали громадяни й прикордонників Бердянського загону в контрольному пункті “Чонгар“. Так, громадянка Російської Федерації намагалась “вирішити питання“ пропуску без спеціального дозволу. Таку “послугу“ вона оцінила у одну тисячу російських рублів. А українка пропонувала 200 гривень за пропуск дитини за невірно оформленим дорученням від батька.

Ще троє порушників намагалися заплатити прикордонникам Краматорського, Харківського та Мостиського загону за їх пропуск поза чергою.

У Держприкордонслужбі заявляють, що посадові особи прикордонного відомства все частіше відмовляються від хабарів та оформляють правопорушників за ст. 369 ККУ (давання хабара).

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00