Бердянські й херсонські прикордонники впродовж доби “відбивалися” від хабарів

У Держприкордонслужбі заявляють, що їхні посадові особи “все частіше відмовляються від хабарів“

За минулу добу на державному кордоні та лінії розмежування зафіксовано шість спроб дати хабара прикордонникам. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у Держприкордонслужбі. Так, підкупити прикордонників на адмінмежі з Кримом намагався наш співвітчизник. Він запропонував представникам Херсонського загону у контрольному пункті “Каланчак“ 100 доларів США за те, що вони не складатимуть протокол про адмінправопорушення. Двічі спокушали громадяни й прикордонників Бердянського загону в контрольному пункті “Чонгар“. Так, громадянка Російської Федерації намагалась “вирішити питання“ пропуску без спеціального дозволу. Таку “послугу“ вона оцінила у одну тисячу російських рублів. А українка пропонувала 200 гривень за пропуск дитини за невірно оформленим дорученням від батька.

Ще троє порушників намагалися заплатити прикордонникам Краматорського, Харківського та Мостиського загону за їх пропуск поза чергою.

У Держприкордонслужбі заявляють, що посадові особи прикордонного відомства все частіше відмовляються від хабарів та оформляють правопорушників за ст. 369 ККУ (давання хабара).

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя