Бердянські важкоатлети готуються до Всеукраїнських змагань

Спортивний сезон для важкоатлетів бердянської ДЮСШ триває. Бердянські спортсмени готуються до обласних і Всеукраїнським турнірам і беруть участь в міських змаганнях

Depo.Бердянськ
12 травня 2017 14:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянськ".

Понад п'ятдесят вихованців Олександра Савона і Романа Севостеева вийшли на старт відкритої першості ДЮСШ з важкої атлетики. Змагання приурочені до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися в міському палаці спорту 6 травня.

Протягом кілька годин спортсмени різних вікових категорії покращували свої особисті рекорди і боролися за право бути переможцем змагань. Ці змагання стали одним з етапів підготовки для бердянських штангістів перед обласними та Всеукраїнськими стартами.

Як показала минула першість вихованці ДЮСШ перебувають в хорошій фізичній формі. Багато хто з учасників турніру змогли поліпшити свої попередні показники.

Високі результати на цій першості показали Вадим Дранос, Олексій Власенко, Микита Воскобойников і Іван Пугачов. У число кращих так само увійшли Єгор Гонтар, Влад Кюрчевскій, Євген Амеличев, Влад і Богдан Тараненко, а також Олександр Коротковський і Анатолій Войников.

Наступним стартом для важкоатлетів стане обласна першість і Всеукраїнський турнір пам'яті Якова Куценка, які відбудуться в червні.

Нагадаємо, портал Depo.Запоріжжя писав, як запорізькі легкоатлетки готуються до літнього сезону.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя