ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бердянські медики не бачать причин для хвилювання про хлопчиків, яких вкусив скажений кіт

Медики Бердянська говорять, що вони зробили все, що могли, коли до них надійшли діти, яких вкусив скажений кіт
Depo.Бердянськ
1 липня 2015 15:48
ФОТО: depo.ua

Нагадаємо, як раніше писав портал Запоріжжя.depo.ua, випадок, що викликав резонанс, стався 26 червня в селі Новотроїцьке Бердянського району. На хлопчиків, 4 і 6 років, напала скажена тварина.

За словами начальника відділу охорони здоров'я виконкому Бердянської міської ради Пономаренко Владислава Івановича, через п'ять хвилин після надходження, дітям ввели препарат "Кокав". Цього, на думку фахівця, цілком достатньо, щоб життю дітей нічого не загрожувало.

"На наступний день, 27 числа, прийшли результати експертизи, які підтвердили сказ у тварини. В ідеалі, в комплексі з "Кокав"потрібно було ввести і імуноглобулін. Але його, на жаль, зараз немає в усій країні. Сподіваємося, що ситуація в країні скоро стане стабільною, і препарат знову з'явиться в медустановах України", - повідомив Владислав Пономаренко.

За словами медиків, зараз стан дітей стабільний, а фахівці, до яких надійшли хлопчики, зробили все, що було потрібно.

Однак, за інформацією деяких ЗМІ, мама одного з хлопчиків вже домовилася з адміністрацією лікарні міста Бєлгорода, щоб дітям надали необхідне лікування. Сьогодні, 1 липня, родичі постраждалих дітей зібрали всі необхідні документи, для того щоб завтра рано вранці виїхати в Росію. На даний момент вирішується питання з випискою хлопців з міськлікарні Бердянська. При цьому кореспонденту порталу Запоріжжя.depo.ua начальник відділу охорони здоров'я Бердянська в розмові дану інформацію не озвучував.

Довідка: Кокав (Cocav)

Фармакологічна дія:
Препарат Кокав являє собою вакцину, яка стимулює вироблення імунітету до сказу. Інактивований вірус вводиться в розчині в організм і викликає продукцію специфічних антитіл. Ці антитіла при попаданні реального "дикого" вірусу сказу його знешкоджують, утворюючи комплекси антиген-антитіло. Активний імунітет формується приблизно на 1 рік. Час вироблення достатньої кількості антирабічних антитіл - два тижні.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua