Бердянська міськрада просить центральні органи влади не підвищувати тарифи на комуналку

Наступна зима для українців стане черговим тарифним випробуванням
Depo.Бердянськ
27 липня 2016 17:07
ФОТО: depo.ua

Місцеві депутати звернулися до керівництва країни з проханням не піднімати вартість комунальних платежів. Відповідний проект був проголосований на сесії сьогодні, 27 липня, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "Берянськ24".

Попередньо таку ініціативу бердянських влади прокоментував мер Володимир Чепурний. За його словами місто не може рухатися шляхом якогось "тарифного мораторію".

Якщо загальні розцінки піднімуть, то таку ініціативу доведеться оплачувати з бюджету. За деякими оцінками в рік "мораторій" буде обходитися міській скарбниці в 350-370 млн. грн. При загальному показнику в трохи більше 600 млн., такий розмір соціального навантаження виглядає непідйомним.

У той же час в результативність депутатського звернення в Київ віриться насилу і сам документ виглядає піар-акцією. Судячи з настрою і останніх заяв прем'єр-міністра Володимира Гройсмана уряд не збирається відмовлятися від практики поетапного підвищення тарифів. І наступна зима як для бердянців, так і українців, в цілому, стане черговим тарифним випробуванням.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя