Бердянська баскетболістка стала другим бомбардиром молодіжного Євробаскету

З трьома перемогами в семи матчах і дев'ятим підсумковим місцем завершила чемпіонат Європи з баскетболу U-20 жіноча молодіжна збірна України

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "Бердянськ24".

При цьому Бердянська баскетболістка Ольга Яцковец стала одним з кращих гравців турніру. Молодіжна збірна України не змогла вийти з групи Євробаскету. Перемога у втішному турнірі дозволила зайняти нашим дівчаткам лише дев'яте місце.

Кольори жовто-блакитного прапора захищали і дві вихованки бердянського баскетболу Ольга Яцковец і Світлана Радіонова. Яцковец прогнозовано стала лідером збірної і одним з кращих гравців чемпіонату. Її середня результативність склала 21,3 очка за матч. За цим показником наша землячка посіла друге місце в загальному рейтингу учасників Євро.

Переможцем турніру стала збірна Німеччини, яка в фіналі обіграла Словаччину - 60:54.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізький баскетболіст став бронзовим призером чемпіонату Європи.