Бердянськ перевиконав план бюджету на 26%

За підсумками 9 місяців поточного року Бердянськ додатково заробив 42 млн. грн.
Depo.Бердянськ
27 жовтня 2016 14:02
ФОТО: depo.ua

Сьогодні на сесії міської ради депутати затвердили Звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року. За 9 місяців 2016 року власні доходи міського бюджету склали 210,3 млн. грн., в той час як бюджет розраховував отримати 221,8 млн. грн. за весь рік. Виконання плану склало 126%. Додатково місто заробило 42 млн. грн., передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянськ".

Ці показники дозволяють збільшити фінансування ряду міських програм. При цьому депутат міської ради Віктор Цуканов, поцікавився, чому депутатам пропонують перерозподілити тільки частина коштів. Як пояснив міський голова Володимир Чепурний, це пов'язано з тим, що міська влада не хоче ризикувати з виділенням коштів на різні будівництва і реконструкції, які можуть бути не виконані до кінця року. Зароблені містом гроші будуть використані в наступному році.

Депутат Андрій Бєлоусов висловив побоювання, що знаходяться на депозитах і невикористані місцевою владою кошти можуть бути повернуті до державного бюджету. Ці побоювання розвіяв присутній на сесії народний депутат України Олександр Пономарьов. За його словами, це не інакше, ніж домисли окремих ЗМІ.

Однак Пономарьов звернув увагу на те, що в світлі децентралізації, в наступному році місцевій владі може бути передана ще частина державних повноважень, виконання яких потребує додаткового фінансування. І місцеві бюджети повинні бути до цього готові.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя