Бердянськ отримає шість мільйонів гривень на ремонт проспекту

На позачерговій сесії Бердянської міськради в якості 10% співфінансування обласної програми буде виділено 600 тис. грн. для ремонту дороги по Східному проспекту

Depo.Бердянськ
12 травня 2017 15:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянськ".

Так, 12 травня одним з питань порядку денного позачергової 27 сесії Бердянської міськради стане питання виділення 600 тис грн з міського бюджету в якості співфінансування обласної програми ремонту траси Пологи-Андріївка-Бердянськ. Частиною цієї траси є північний в'їзд до курортного міста.

Ділянка Східного (Пролетарського) проспекту від вул. Штурманської до вул. Довганюка (Орджонікідзе) давно вимагає ремонту, але самостійно місто не міг привести в порядок дорожнє полотно, в зв'язку з тим, що він знаходиться на балансі "Облавтодору".

Міська влада і народний депутат від нашого міста Олександр Пономарьов домоглися проведення ремонтних робіт на одній з головних транспортних артерій Бердянська на умовах співфінансування.

Долеучасть міста становить 10%, тобто 600 тис. Ще близько шести мільйонів гривень будуть профінансовані з обласного та державного бюджетів.

"Згідно з досягнутою домовленістю, як тільки міськрада проголосує за рішення про співфінансування, "Облавтодор" буде готовий приступити до ремонту дороги", - повідомив депутат міськради Віктор Цуканов.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізький аеропорт прийняв перші рейси після ремонту.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя