ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ахметов залишився без аеродрому

Бердянський військовий аеродром лишається у комунальній власності
Depo.Бердянськ
2 квітня 2015 09:50
ФОТО: depo.ua

Такий вердикт оголосили спочатку народний депутат України від фракції "Блоку Петра Порошенка" Ірина Фріз, а з часом і керівник СБУ Валентин Наливайченко, повідомляє depo.ua.

"Щодо передачі в оренду комерційній фірмі колишнього військового аеродрому м.Бердянськ. Служба безпеки України з огляду на військово-стратегічну обстановку в регіоні вважає таку передачу в оренду недоцільною. Відповідно міська рада м.Бердянськ має зняти це питання з порядку денного та припинити спроби зміни суб'єкта господарювання. Аеродром залишатиметься в комунальній власності. Питання залишається на контролі", - написала депутат у своєму Facebook.

"Рішення Бердянської міської ради від 26 лютого 2015 року ТОВ "Метінвестхолдинг" відмовлено у праві оренди аеродрому Бердянська Запорізької області до узгодження з Міністерством оборони України та Міністерством інфраструктури України. Враховуючи складну військово-стратегічну ситуацію на сході країни, передача у оренду аеродрому вважається недоцільною", - зазначено у повідомленні керівника СБУ.

Нагадаємо, раніше пані Фріз зверталася із своїм депутатським запитом до Служби Безпеки України щодо заборони передачі в оренду компанії "Метінвест холдинг" військового аеродрому в м.Бердянську, як військової інфраструктури стратегічного значення.