"Народного мера" Бердянська засудили на 12 років

Згідно із законом апеляцію можна подати протягом 30 днів
"Народного мера" Бердянська засудили на 12 років
"Народного мера" Бердянська засудили на 12 років

"Народний мер" Бердянська Віктор Колоянов, якого так і не обрали на посаду, отримав новий термін у вигляді 12 років позбавлення волі, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "Міг".

Відзначається, що Віктор Колоянов готував збройне захоплення влади не тільки в Бердянську, а й в Маріуполі. 25 травня 2014 року співробітники СБУ провели спецоперацію, в ході якої було вилучено велику партію зброї, один терорист убитий, двоє затримані.

В районі с. Новопетрівка вилучені, доставлені по морю в Бердянський морський порт з території окупованого Криму, 73 ящика з озброєнням та боєприпасами. У схованці було виявлено 88 автоматів АК-74, 5 кулеметів РПК-74, 3 кулемета ПКМ, 24 гранатометів РПГ-122, 918 гранат РГД, 20880 патронів.

Слідство довело, що зброя і боєприпаси прямували проросійським терористам для насильницького збройного захоплення влади в Бердянську та Маріуполі. Таким чином, Віктор Колоянов готував Бердянську долю Словянська і Горлівки. Його спільників не встановили.

26 квітня 2015 року рішенням Брянського міського суду Віктор Колоянов був засуджений до 13-ти років позбавлення волі. Цей вирок був оскаржений в установленому порядку в Запорізькому обласному апеляційному суді, який рішення суду першої інстанції скасував. На проведеному повторному слуханні справи в суді першої інстанції винесено повторний вирок: за сукупністю злочинів Віктору Колоянову "скостили" рік, призначивши у вигляді покарання 12 років позбавлення волі. Згідно із законом він має 30 днів на подачу апеляції.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя