В Запоріжжі відкрили меморіальну дошку загиблому герою АТО Андрію Кравченко

Андрій Кравченко загинув на наступний день після проголошення миру - 21 червня 2014 року

Сьогодні, 25 березня, в Запоріжжі на фасаді будівлі загальноосвітньої школи № 75 відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО герою Андрію Кравченку, який був випускником даного навчального закладу, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Пішовши захищати Батьківщину в рамках першої хвилі часткової мобілізації, вояк 93-ї окремої механізованої бригади Андрій Кравченко загинув, потрапивши до підступної засідки терористів в районі Добропілля Донецької області, на наступний день після проголошення миру - 21 червня 2014 року.

Урочисте відкриття меморіальної дошки герою відвідали народний депутат України Ігор Артюшенко, заступник обласного військового комісара Михайло Логвінов, голова Заводської районної адміністрації, а також рідні та військові побратими загиблого героя, школярі та вчителі навчального закладу.

В Запоріжжі відкрили меморіальну дошку загиблому герою АТО Андрію Кравченко - фото 1

Варто зазначити, що в загиблого героя, посмертно нагородженого орденом "За мужність" ІІІ ступеня, лишились дружина та діти. Почесне право відкрити меморіальний знак надали матері героя – Ганні Василівні Кравченко, яка не могла стримати сліз.

В Запоріжжі відкрили меморіальну дошку загиблому герою АТО Андрію Кравченко - фото 2

Всі присутні вшанували пам’ять Андрія Кравченка, а також всіх загиблих за територіальну цілісність України героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку.

В Запоріжжі відкрили меморіальну дошку загиблому герою АТО Андрію Кравченко - фото 3

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье