На Запоріжжі одну зі шкіл знову закрили на карантин

Одну зі шкіл закрили на тижневий карантин у Приазовському районі Запорізької області

Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ".

Так, з 18 по 25 січня школа в селі Ботієво Приазовського району закрита на карантин через те, що чверть школярів захворіла.

"В Якимівському та Приазовському районах спостерігається помітне зниження захворюваності на ГРВІ та грип, епідемічний поріг не перевищено. За третій тиждень року, з 16 по 22 січня, в Якимівському районі на ГРВІ та грип захворіли 116 осіб (тижнем раніше таких було 134), з них 54 дитини. У свою чергу з цих 54 дітей лише 34 - школярі. У Приазовському районі 28 людей звернулися за медичною допомогою (тижнем раніше таких було 55), з них 21 - дитина, чотири з яких - школярі. Порівнюючи ці дані з першим і другим тижнями року, можна сміливо сказати, що захворюваність знижується. Проте, школа в селі Ботієво, де 24,7% дітей не прийшли на заняття, закрита на карантин з 18 по 25 січня", - розповів завідувач ОП Азовське відділення ГУ "Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України" Василь Скляров.

Минулого тижня було ушпиталено чотири людини, з яких двоє – діти до чотирьох років. У Приазовському районі шпиталізували 14 осіб, з яких 10 дітей. Спад захворюваності лікарі пояснюють карантином, зимовими канікулами, а також через морозну погоду. Проте, медики очікують другу хвилю захворювань в середині лютого і на початку березня.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье