Лише одне порушення під час минулих виборів на Запоріжжі дійшло до суду

В Орхіові засудили жінку, яка проголосувала замість зятя

Поліція порушила 13 кримінальних справ за фактами правопорушень під час чергових місцевих виборів у Запорізькій області восени 2015 року. Про це представник громадянської мережі "Опора" Дмитро Арабаджиєв повідомив під час прес-конференції, яка відбулася в Запоріжжі сьогодні, 24 листопада, передає Depo.Запоріжжя.

Сім проваждень було відкрито за ст. 157 КК України ("Перешкоджання здійсненню виборчого права"), по одній - за статтями 158, 158-1, 159-1 ("Неправомірне використання виборчих бюлетенів", "Незаконне отримання бюлетенів членом виборчої комісії", "Порушення порядку фінансування виборчої кампанії") та ще три - за ст. 160 ("Підкуп виборця"). З 13 справ 12 було закрито за відсутністю складу злочину, до суду дійшла лише одна.

Цю справу було порушено проти жительки Оріхівського району, яка була членом виборчої комісії. Жінка намагалася заповнити бюлетень замість свого зятя, який на вибори не прийшов. Спостерігачі помітили це, і порушницю було затримано. Врешті решт суд визнав жінку винною, і призначив покарання у вигляді позбавлення волі на 5 років (умовно, з випробувальним терміном 1 рік).

Лише одне порушення під час минулих виборів на Запоріжжі дійшло до суду - фото 1

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье

Метки: #суд