ГК "ZTR" оформив єврокубкову перемогу над іспанцями

В іспанському Гранольєрсі "ZTR" обіграв місцевий "Fraikin BM. Granollers" у третьому кваліфікаційному раунд Кубку ЄГФ

ГК "ZTR" оформив єврокубкову перемогу на…

Суперником команди Віталя Ната у третьому кваліфікаційному раунді Кубку ЄГФ став іспанський ГК "Fraikin BM. Granollers", повідомляє портал Depo.Запоріжжя. Перший матч цього етапу на початку не складався для запоріжців, повідомляє офіційний сайт клубу. Трансформаторники окупувались у жорсткому захисті, за що одразу кілька гравців отримали жовті картки та троє навіть були видалені з майданчику. Як наслідок, іспанці вели у рахунку – на перерву мали 17:14 на власну користь. Однак, другий тайм вніс корективи. Вже за п’ять хвилин запоріжці рахунок зрівняли. Кілька разів господарі виходили вперед, та під завісу поєдинку м’ячем володіли запоріжці. За хвилину до фінального свистка вели 26:28. Щоправда, іспанці тиснули до останнього і ледь не звели результат до нічиєї. Крапку на останніх секундах поставив Дмитро Артеменко, закинувши м’яч без шансів для голкіпера господарів.

Тож 29:27 на користь "ZTR" і до матчу-відповіді запоріжці підходять з гандикапом у два очка. Переможець третього кваліфікаційного етапу, який продовжить шлях у Єврокубку, визначиться у Запоріжжі 26 листопада у ПС "ЗАБ" о 17-00.