Фірма Грабовського, відомого по роботі конвертаційних центрів, стягнула з "Водоканалу" 11 мільйонів за переуступлений борг банкрута

ТОВ "Ельдорадо-Сервіс" відсудила у КП "Водоканал" 11,13 млн. грн. за переуступлений три роки тому борг збанкрутілого підприємства

Про повідомляє Запоріжжя.depo.ua з посиланням на Наші гроші.Запоріжжя.

Про це йдеться у рішенні Господарського суду Запорізької області від 25 червня.

Згідно матеріалів справи, 3 вересня 2012-го року між ТОВ "Ельдорадо-Сервіс" та КП "Водоканал" було укладено договір про відступлення права вимоги боргу з луганського МКП "Водоканал". Тобто, спочатку боржником фірми "Ельдорадо-Сервіс" був луганський "Міськводоканал", який станом на 2012-й вже два роки як перебував у стані ліквідації. Потім цей борг, розміром у 7 мільйонів гривень, перейшов до КП "Водоканал", з досить малим дисконтом у 0,5 відсотків. Запорізький "Водоканал" зобов'язався розрахуватись з "Ельдорадо-Сервіс" у розмірі зазначеної суми, та отримав право вимагати у збанкрутілих луганчан ці сім мільйонів.

Вже наступного дня після укладання договору, 4 вересня 2012 року, ТОВ "Ельдорадо-Сервіс" надіслало до КП "Водоканал" лист з вимогою заплатити 7 мільйонів у семиденний термін. Втім, КП не стало проводити оплату.

У вересні 2014-го року, "Водоканал" визнав заборгованість шляхом складання акту взаєморозрахунків. Також під час розгляду справи комунальники не висловлювали свою позицію по цій заборгованості.

Відповідно, суд визнав обґрунтованими вимоги "Ельдорадо-Сервіс" щодо стягнення 7 млн. грн. основного боргу, втрат від інфляції в розмірі 3,6 млн. грн. і трьох відсотків річних в сумі 0,54 млн. грн. Також, "Водоканал" має сплатити 73 тис. грн. судового збору.

Засновниками ТОВ "Ельдорадо-Сервіс" є Владислав Грабовський (70%) та Галина Фурдуй (30%), директором-підписантом є близький друг Грабовського Геннадій Фурдуй. Слід зауважити, що основними видом діяльності ТОВ вказано "Ремонт комп'ютерів і периферійного устаткування". За повідомленнями ЗМІ, Владислав Грабовський спеціалізується на роботі конвертаційних центрів.

Грабовський разом з родичем Євгена Анісімова Сергієм Котляровим досі є співвласником ТОВ "Медіахолдинг "Репортер", яке входить до сфери впливу Євгена Анісімова.

В той же час, до сфери впливу Грабовського відносять сайт Ipnews, на якому протягом останнього року досить часто публікуються критичні публікації стосовно діяльності КП "Водоканал" та його нинішнього керівника Михайла Клюєва.

На час укладання договору між "Водоканалом" і "Ельдорадо-сервіс" гендиректором комунального підприємства був Ігор Очеретько, якого зараз оголошено в розшук.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Запоріжжя.depo.ua

Все новости Запорожья читайте на Запорожье.Depo

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"