Дірку від бублика, а не декларацію: СБУ підтвердила, що статки Бриля є таємницею

Запоріжці не побачать електронну декларацію голои Запорізької ОДА, оскільки він проходить військову службу у Службі безпеки України

Про це заявили в СБУ у відповідь на запит програми "Схеми", спільного проекту Радіо Свобода і каналу "UA:Перший", передає портал Depo.Запоріжжя.

Як заявили в СБУ, електронні декларації співробітників спецслужби не оприлюднюються на сайті Нацагентства з питань запобігання корупції, тому що становлять державну таємницю.

Крім того, в СБУ повідомили, що голова Запорізької ОДА Бриль направлений на роботу в Запоріжжя в тому числі в інтересах контррозвідки.
"Згадана Вами особа (Бриль К. І.) проходить військову службу у Службі безпеки України та … направлена до Запорізької обласної державної адміністрації для роботи на штатних посадах на час виконання конкретних завдань в інтересах контррозвідки, боротьби з корупцією та організованою злочинною діяльністю", – йдеться у відповіді на запит.

Також у прес-службі СБУ повідомили, що електронні декларації співробітників СБУ містять державну таємницю, тому зберігаються "з додержанням режимних вимог і забезпеченням умов для захисту відповідної інформації з метою запобігання її витоку технічними каналами".

Також у відповіді йдеться про те, що НАЗК підтримало механізм, відповідно до якого декларації працівників спецслужб розміщуються "на захищених інформаційних системах СБУ".

Нагадаємо раніше очільник Запорізької ОДА Костянтин Бриль поясняв відсутність електронної декларації тим, що є діючим працівником СБУ. Натомість громадськість вимагала оприлюднення декларації.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье